Bedava İnternet Hilesi 2021

Aşağıdaki adımları tamamlayarak ödülünüzü alabilirsiniz.

1. Adım
2. Adım
3. Adım

SİTEYE GİT ➜ KOPYALANAN KODU GİR ➜ ÖDÜLÜNÜ AL

Doğrulama bekleniyor..

Bedava İnternet Hilesi 2021

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2021 - Bedava İnternet

İnternet hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Neredeyse bütün işler tek bir tıkla halledilirken hayatta bir o kadar da kolaylaşmaktadır. Yapılan işler ve ihtiyaç duyulan internet miktarı düşünüldüğü zaman her zamanda mevcut internet yetmemektedir. Dolayısıyla da kullanıcılar farklı çözüm arayışına girmektedir. GSM operatörleri kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanya içerisinde de bedava internet yer almaktadır. Her zaman bedava internet çıkması mümkün değildir. Ancak imkansız da değildir. Bedava internet hilesi ile standart olan kullanım hakkından da daha fazlası elde dilebilmektedir. Bunum için ise;

  • Bedava internet hilesi yapmak için operatöre göre hangi gün ve saatte bedava internet dağıttığı takip edilebilir.
  • Cep telefonlarındaki uygulamalar üzerinden daha çok Çarşamba günleri internet hediyesi verilmektedir.
  • Bedava internetten yararlanabilmek için hattınıza tanımlı bir internet paketi olması gerekmektedir. Alınmaması halinde yararlanmanız söz konusu değildir. 
  • Operatörden operatöre göre de taktikler değişmektedir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi için online işlemler uygulamasının telefonda yüklü olması gerekmektedir. Sonrasında da uygulamaya girerek Sil Süpür kampanyasına gidilmelidir. Karşınıza bir ekran çıkacaktır ve ortalama olarak bir dakika beklenmektedir. Bu sürenin dolması ile de tuşa basılması halinde 2 GB internet kazanmış olacaksınız. Türk Telekom bedava internet hilesi ile işlerinize devam edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell, kullanıcıları genellikle internet yetmediği zaman ekstra paketler satın alarak aylık faturanın da daha fazla gelmesi durumu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bunun için ek bir paket almadan da Turkcell bedava internet hilesi yöntemi ile de ihtiyacınız olan interneti kullanabilirsiniz.

Cep telefonlarına yüklenen Dijital Operatör uygulaması üzerinden Salla Kazan kampanyası üzerinden bedava internet hediye edilmektedir. Eğer uygulama yüklü değil ise ilk önce indirmelisiniz. Hattınız ile de giriş yaptıktan sonra;

  • Uygulamayı açarak Salla Kazan Kampanyası’na gidin.
  • Karşınıza gelecek ekranda şimdi kazan yazacak ve tıkladıktan sonra ortalama olarak 30 saniye bekleyin. Telefonunuzu sallayın.
  • Hediye olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun yanında da dakika ve smsde kazanılabilmektedir.
  • 5 GB internet kazanmanın püf noktası ise yaklaşık olarak 20 saniye bekledikten sonra telefonun sallanmasıdır.

Turkcell bedava internet hilesi yöntemlerinden diğeri ise başka bir uygulama üzerinden olmaktadır. BİP, Turkcell kullanıcıları hazırlanan özel bir uygulamadır. Bu uygulamayı telefonuna yükleyen kullanıcılar eğer keşfet bölümüne girerlerse Sürpriz Nokta kanalı ile karşılaşacaklardır. Karşınıza gelecek olan ekranda da oyna butonuna tıklanmalıdır. Ekranda da yer ala noktalardan size en yakın olan harita noktanızı seçerseniz hediye kutuları çıkacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet hilesi ise Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden olmaktadır. Bana Ne Var? kampanyası ile de hediyeler kazanabilirsiniz. İnternet hediyesini daha çok kazanmak için ise çarkı çevirdiğiniz yöne dikkat etmelisiniz. Her zaman çevirdiğiniz yönün tam tersine çevirdiğiniz zaman bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet hilesi yöntemlerinden bir tanesi ise de evde internet kullanıcı kaydı olanların GUNLUK 4GB yazarak 7000’e sms göndermesi halinde de 4 defa olmak üzere günlük 4 GB internette kazanılabilmektedir.