Bedava Google Play Kodları

Aşağıdaki adımları tamamlayarak ödülünüzü alabilirsiniz.

1. Adım
2. Adım
3. Adım

SİTEYE GİT ➜ KOPYALANAN KODU GİR ➜ ÖDÜLÜNÜ AL

Doğrulama bekleniyor..

Bedava Google Play Kodları

Bedava Google Play Kodları

Google Play, cep telefonlarında en çok girilen sekmelerden bir tanesidir. Ancak son zamanlarda ise uygulamaların indirilmesinin yanında da bedava Google Play kodları üzerine daha çok araştırma yapılmaktadır. Aynı zamanda da bedava Google Play kodları da çok aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kodlar yardımı ile uygulama içerisinde yer alan oyundan kitaba kadar pek çok şey alınabilmektedir. Normal şartlarda belli bir ücret ödenmesi gereken bir film ya da kitap için bedava Google Play kodları büyük bir yardımcıdır. Yani kredi kartından bir ödeme yapmadan da istediğiniz pek çok şeyi alabilmeniz de mümkündür.

Bedava Google Play kodları genellikle liste halimde verilmektedir. Bu listelerde düzenli olarak güncellenmektedir. Google Play kodu bedava değer olarak ise çoğunlukla 25 TL olup bazı kodlarda ise durumda 50 TL ile 100 TL’ de olabilmektedir. Üç farklı kod olarak karşılaşılmaktadır. Bazen bu üç kod çeşidinin yanında da 10 TL ile 250 TL aralığında da olabilmektedir.

Bedava Google Play Kodları Nasıl Alınır?

Çoğu kullanıcı Google Play bedava kodu nasıl alınır diye düşünmektedir. Bunun için anket veren siteleri çok yakından takip edebilirsiniz. Bunun yanında da Amazon da bu kodları vermektedir. Yabancı sitelerde sürekli olarak kodlar güncellenmektedir. Yakın bir şekilde takip edilmesi istenen şeylerin alınması için yeterlidir.

Bedava Google Play Kodları Veren Uygulamalar

Uygulamalar üzerinden de Google Play bedava kodu da alınabilmektedir. Bu uygulamaların başında FeaturePoints, Swagbucks, InstaGC, FreeMy App, Cubier App, Gift Box ve Google Anketler gelmektedir.

Google Tüketici Anketleri yani Google Opinion Rewards üzerinden de haftada 1 dolar kazanabilirsiniz. Bunun için ise bir anket doldurmanız yeterlidir. Hesabınıza da bakiye olarak yansıdığını göreceksiniz.